Pärli lugu

Pärli lugu algas 2003 aasta alguses kui avaseime Tallinna kesklinnas oma salongi. Üle 20-ne aasta on olnud õnn riietada imelisi pruute nii enda loominguga kui ka teiste säravate disanerite omaga. Pärli avamisest saati valmisid kleidihaldjate käe all unistuste pulmakleidid ja me teame, et see ei õnnestu ilma kvaliteetsete kangasteta. Meie kõige suurem kirg on olnud esmakassilised pitsid, mis kaunistavad igat pruuti. Hoolikalt valides oleme loonud kontaktid parimate pitside tootjatega. Kuigi tänaseks oleme oma salongi sulgenud, siis pitsidega tegeleme ikka edasi, et tuua teile valikut juurde.

Hindame kvaliteeti

Kui Sul on pulmakleidist täiesti oma nägemus ja otsid selle teostamiseks sobivaid kangaid, siis Pärl ulatab Sulle oma abistava käe. Kõigi tegutsetud aastate jooksul oleme leidnud parimad pitside tootjad alates Prantsusmaast ning Itaaliast ja lõpetades Jaapaniga. Kvaliteetseid kangaid kasutades saab Sinu unistuste kleidist tõeline meistriteos. Kõik kangad on laos ja valmis koheseks tarnimiseks ilma miinimum kogusteta. Kangaid müüme nii jae kui ka hulgi.

VAATA KANGAID

Maailmaklassi brändid siin, Tallinnas

Tunnustatud moelooja pulmakleidi leidmiseks pole enam tarvis sõita välismaale – oleme toonud tuntud nimede loomingu siia, Tallinnasse. Esindame mitmeid Eestis tuntud pulmakleitide brände, nagu Morilee, Tanya Grig, Victoria & Vincent, Ida Torez ja Daria Karlozi. Igal aastal külastame Euroopa suurimaid pulmamesse, et valida välja kaunimad mudelid, mis rõõmustaksid tulevasi pruute.

VAATA KOLLEKTSIOONE

Pulmakleidi kangad

Kui Sul on pulmakleidist oma nägemus ja otsid selle teostamiseks sobivaid kangaid, ulatab Pärli salong Sulle abistava käe. Meie juurest leiad pulmakleidi õmblemiseks valiku parima kvaliteediga kangaid pitsist, tüllist ja satiinist kuni voodrini. Kvaliteetseid kangaid kasutades saab Sinu unistuste kleidist tõeline meistriteos. Kangaid müüme ka hulgi.

VAATA KANGAID

Tule proovima

Broneeri sobiv aeg ja tule meile külla. Meie salong on lahti viiel päeval nädalas. Oled oodatud teisipäevast reedeni kell 11–18 või laupäeval kell 11–15. Aitame Sul leida oma pärli!

Broneeri aeg